O nás

Rodinné dobrodružstvo je projekt našej rodiny. Tvoria ju manželia mama Ivetka, ocino Michal a  dcérky Lilianka a Vaneska.

Aj keď sme zaneprázdnení ako rodičia prácou a všetkými možnými starosťami, chceli sme si nájsť takú spoločnú aktivitu, pri ktorej budeme všetci spolu tvoriť, baviť sa a tešiť sa, robiť spoločne to, čo nás baví.

,,A tak  vznikol nápad vytvoriť niečo pekné, originálne, niečo naše, pri čom budeme tráviť čas spolu, kde využijeme naše talenty a poteším tak aj ľudí okolo nás…”

Sme spevavá tanečná rodinka, žijeme hudbou. Skladáme piesne, hráme na koncertoch, organizujeme projekty pre rodiny. Hráme na klavír, gitaru, ukulele a milujeme hudbu. Náš tatino Michal je technický typ a bez neho by naše koncerty neboli, pretože nás vo všetkom podporuje a zabezpečuje technické záležitosti.

Spolupracujeme s mnohými autormi a  taktiež s pedagogičkou a spisovateľkou Mgr. Miriam Bielichovou, ktorá sa venuje divadlu, píše básne a knihy. Ona vdýchla nášmu nápadu  život a na náš podnet napísala príbeh o TRPASLÍKOVI. Spoločne pracujeme aj s pedagogičkou Mgr. Veronikou Černotovou, ktorú taktiež môžete stretnúť na našich koncertoch a vystúpeniach. 

Mgr. Iveta Masniková 

Je zakladateľka a spoluautorka projektu RODINNÉ DOBRODRUŽSTVO. 

Je slovenská speváčka, skladateľka, manželka, mamina s pedagogickým vzdelaním odbor hudobná výchova, geografia, hlasová výchova, taktiež hrá na organ, klavír a gitaru. 

Ing. Michal Masník 

Tatino, elektrotechnik, hrá na gitaru, spevák, technik. 

Je zakladateľom a spoluautorom projektu RODINNÉ DOBRODRUŽSTVO, zabezpečuje všetky technické záležitosti.