Rozprávky na počúvanie

Tvoríme pre Vás Rozprávky na počúvanie. Momentálne pracujeme na jednotlivých častiach príbehu o Kamarátovi trApaslíkovi.

Kamarát trpaslík je veselý rozprávkový príbeh o nezbednom trpaslíkovi, ktorý sa z neznámych príčin nenarodil v rozprávke, ale v úplne obyčajnej rodine – tej našej. Viac o projekte Kamarát trpaslík nájdete tu: 

Spracovanie rozprávky, strih a hudobný doprovod má na svedomí  Ivetka Masníková 🌻

Rozprávku narozprávala Mgr. Miriam Bielichová, ktorá je zároveň aj autorka diela. Na náš podnet napísala príbeh o našej rodine. Onedlho vyjde o našom nezbednom trpaslíkovi  aj rozprávková  kniha, na ktorú sa veľmi tešíme.

ODOBERAJTE náš youtube kanál, aby Vám nič nové neuniklo. 

Náš kamarát trpaslík

Kamarát trpaslík je veselý rozprávkový príbeh o nezbednom trpaslíkovi, ktorý sa z neznámych príčin nenarodil v rozprávke, ale v úplne obyčajnej rodine – tej našej. 

Prostredníctvom pekných piesní mu naša rodina –  mama Ivetka, tatino Michal a dcérka Lilianka ukážeme náš svet a to so sebou prináša množstvo nových, šokujúcich zážitkov, ktoré mu však naša skvelá rodina a úžasní kamaráti pomôžu prekonať… Zažijeme spolu veľa dobrodružstva a zábavy. Jednotlivé príbehy si môžete vypočuť na našom youtube kanáli. 

Príbeh sme rozdelili do 10 dielov. V jednotlivých častiach sa spolu hráme, spievame, varíme, tancujeme, dokonca pôjdeme aj na výlet ku koníkom…  Prežijeme spolu jeden krásny spoločný deň, kde trpaslíček objavuje a skúma náš svet, naše zvyky a ako si prežívame taký úplne obyčajný deň….

Pre tieto krátke epizódy sme  zložili charakteristické piesne, ktoré nájdete na CD KAMARÁT TRPASLÍK Hudobné aranžmán sú v podaní maminky Ivetky a k jej spevu sa pridala aj  dcérky Lili a Vaneska.

K projektu boli prizvaní aj ďalší talentovaní hudobníci Husle – Matej Štúň, perkusie – Jozef Štefunko a basa – Roman Putera. Piesne skladáme a nahrávame doma v našom štúdiu  a úpravy (master a mix) realizuje Milan Tokoly z hudobného štúdia J v Trnave.

Scenár na našu iniciatívu napísala Mgr. Miriam Bielichová, pedagogička, ktorá nie je v divadelnom prostredí nováčik. Spolu sa podieľame na tvorbe ďalších pekných hudobných zaujímavých projektoch. Knihu Môj kamarát trapaslík si môžete kúpiť tu :  Môj kamarát trpaslík

Ak chcete vedieť viac o tom ako si spolu  s trpaslíčkom Fúzikom žijeme sledujte aj náš Instagram a Facebook: